لندینگ پرش از رکود | آکادمی کسب و کار مواساتی | بیزینس کوچینگ

دوره حرفه‌ای پرش از رکود

حتما برایتان پیش آمده که شنیده باشید، فردی در کسب و کارش موفق است و شاید هم شنیده باشید که فردی با استعداد به جایگاه واقعی خودش نرسیده و این احتمال نیز هست که تا آخر عمر هم به آن جایگاه که انتظار آنرا داشت نرسد و اصطلاحا هیچ وقت استعدادش کشف نشود.

حال باید چه کرد؟

واقعا چه کاری باید انجام داد تا بتوانم استعدادی را که خداوند در نهاد من قرار داده است به عرصه ظهور دربیاورم و در ادامه زندگی ام طعم خوش شغلی همراه با رضایت درون را بچشم؟

وقتی از اکثر کسانی که به دستاوردهای بزرگی رسیده اند می‌پرسیم علت موفقیت شما در کار چیست و در روز چقدر برای کسب و کارتان وقت صرف می کنید؟

اکثر افراد موفق یک جواب دارند و آن هم این که “من، کار نمیکنم”.

یکی از کسانی که این مطلب را بیان کرد آقای وارن بافت بود که تعجب خیلی ها را به همراه داشت. به ایشان گفتند که سخت کوشی و پشتکار شما بسیار چشم گیر است، چرا می گویید کار نمی کنم ؟

و ایشان پاسخ دادند درست است دیده اید من چگونه کار میکنم اما شغلم را عاشقانه دوست دارم و با لذت انجام میدهم.

قطعا زمانهای بوده که سرگرم کاری بوده اید و گذر زمان را متوجه نشده اید، این همان نقطه ای است که به کار عاشقانه اشاره دارد و کاری که از روی عشق و علاقه باشد به بهترین وجه انجام میشود.

دوره پرش از رکود

توضیحات و ویدیو معرفی دوره


برای شما عزیزان یک دوره آموزشی فوق‌العاده با نام پرش از رکود آماده کردیم که ارزش آن 149000 تومان است و شما می‌توانید به رایگان از آن استفاده کنید.

این دوره شامل 10 درس و حدود 153 دقیقه آموزش کاربردی و در قالب ویدئو و صوت است. ضمنا یک فایل تمرین به‌صورت PDF همراه دوره هست که حتما از آن استفاده کنید.

به این موضوع پی می‌برید که در کدام مرتبه از طیف فکری هستید؛ آنگاه قدم اول را برمی‌دارید، و سپس در قدم‌های بعدی در جهت بهبود و ارتقاء شخصی و فکریتان آگاه می شوید.

شما بینش کاملی پیدا می‌کنید که اگر صاحب کسب و کار هستید آن‌ را گسترش داده و یا اگر قصد دارید کسب و کاری را راه اندازی کنید کاملا مسیر روشنی برای شما باز می‌شود.

بصورت کاملا تکنیکال جدول مهارت و علاقه به شما آموزش داده میشود و به راحتی می توانید شغل متناسب با استعداد های خود با توجه به نیاز جامعه و علایق خود را بیابید و در آن کسب و کار به موفقیت دست پیدا کنید.


.