7 مزیت بیزینس کوچینگ | آکادمی کسب و کار مواساتی

7 مزیت بیزینس کوچینگ

7 مزیت برینس کوچینگ

7 مزیت برینس کوچینگ

7 مزیت بیزینس کوچینگ

مدت زمان مطالعه مقاله : 12 دقیقه

7 مزیت بیزینس کوچینگ

گاهی اوقات دلگرم‌کننده است که بگوییم ما به‌عنوان مدیران، پزشکان یا مدیرعاملان باتجربه همه‌چیز را شنیده‌ایم. یافتن بیزینس کوچ مناسب که بتواند سبک رهبری شمارا به‌طور عینی ارزیابی کند و مهارت‌هایی را به کارنامه شما بیفزاید، به شما کمک می‌کند حتی از پتانسیل بالاتری بهره‌مند شوید و نتیجه نهایی خود را افزایش دهید. تقریباً نتایج مثبت بیزینس کوچینگ بسیار بیش‌ازحد است که در یک مقاله کوتاه منعکس می‌شود، اما در اینجا 7 مورد آورده شده است.

 

انتقادی و خلاقانه فکر کنید

وقتی مدتی در کار هستیم، پذیرش تفکر راکد بسیار آسان است – برای ما راحت است که مثل همیشه تجارت کنیم. بیزینس کوچ از شما سؤالات تأمل‌برانگیزی می‌پرسد که شمارا ترغیب می‌کند تا شیوه تجارت خود را مانند اینکه ناظر باشید ارزیابی کنید. بیزینس کوچینگ دیدگاه جدیدی را ارائه می‌دهد که می‌تواند با تحریک نوآوری، پویایی ایجاد کرده و تجارت شمارا رشد دهد.

استخدام مربی کسب‌ و کار امروز استارتاپ شما را به سطح بعدی می‌رساند.

 

 

نظرات عینی را بشنوید

کسانی که مستقیماً با شما یا برای شما کار می‌کنند ممکن است دلایلی داشته باشند که مطابقت داشته باشند، تمایلی به مخالفت نداشته باشند، یا شمارا دور نگه‌دارند یا از اصطکاک جلوگیری کنند. یک مربی برای یک قرارداد مدت‌دار استخدام می‌شود که هدف صریح آن چالش شما در مفیدترین روش‌ها است. آن‌ها شیوه‌های رهبری شمارا صادقانه و عینی ارزیابی می‌کنند، و هنگامی‌که فکر می‌کنند چیزی برای رسیدن به اهداف شما مفید نیست، مشاوره مفیدی ارائه می‌دهند.

 

 

مهارتهای یک بیزینس کوچ: ۱- تخصص ۲- تجربه ۳- مهارت کوچینگ

 

 

عزت‌نفس خود را افزایش دهید

پس از مصاحبه با 80 تاجر مشهور برای کتاب Fast Track to the Top، ویژگی مشترک در همه آن‌ها اعتمادبه‌نفس بود. آن‌ها به توانایی خود برای رسیدن به نتیجه اعتقاد داشتند. اما این همیشه ویژگی طبیعی همه رهبران نیست. اعتماد یک ویژگی ذاتی نیست و می‌توان آن را آموخت. بیزینس کوچینگ به شما کمک می‌کند مهارت‌ها، نقاط قوت و توانایی‌های خود را شناسایی کنید و همچنین به شما این فرصت را می‌دهد که برخی از استراتژی‌های راهنمایی را در مواقع سخت توسعه دهید. این می‌تواند عزت‌نفس و تجارت شمارا شگفت‌زده کند. رهبران با اعتمادبه‌نفس افراد را بهتر از خود استخدام می‌کنند: کسانی که اعتمادبه‌نفس ندارند، پروکسی استخدام می‌کنند.

 

 

فرصت‌های شبکه خود را افزایش دهید

علاوه بر اینکه بعد از جلسه بیزینس کوچینگ احیاکننده تمایل بیشتری برای جستجوی فرصت‌ها دارید، ممکن است بتوانید برای کمک به شما در ارتباط آنلاین از مربی کسب‌وکار خود کمک بگیرید. ملاقات با دیگر مدیران ارشد همفکر ابزاری مؤثر برای توسعه تجارت بود. بیشتر 80 مدیرعامل گروه من قطعاً به شبکه‌سازی به‌عنوان یک نتیجه اصلی برای رهبری اشاره داشتند. اما شبکه‌سازی خوب نیاز به مهارت دارد. اگر شما تحریک‌کننده چنین اتفاقاتی هستید یا واقعاً از آن‌ها اجتناب می‌کنید، آموزش می‌تواند باعث شود بعد از یک جلسه آموزشی در اتاق کارکنید. چرا از مربی به‌صورت آنلاین مشاوره نمی‌خواهید؟

 

 

7 مزیت برینس کوچینگ

ستاره‌های خود را پرورش دهید

بهترین کارمندان نیز می‌توانند از بیزینس کوچینگ بهره‌مند شوند. کسانی که احساس چالش و پاداش می‌کنند کمتر ترک می‌کنند و بازده بیشتری دارند. ماندگاری و بهره‌وری کارمندان از عوامل اصلی موفقیت در تجارت است – شرکت‌ها هرساله میلیون‌ها نفر را با طرح‌هایی به کار می‌گیرند تا کارمندان را از خود دور کنند. ما اغلب می‌شنویم که فرصت رشد و پیشرفت شخصی دو دلیل بزرگ برای مدیران ارشد برای ماندن در جایگاه خود هستند. ارائه بیزینس کوچینگ به کارمندان بسیار کارآمد می‌تواند انگیزه بزرگی باشد.

 

 

شما را دعوت میکنیم که این کلیپ را تماشا کنید. ایجا را کلیک کنید

 

 

 

بیاموزید چه موقع ریسک کنید

هنگامی‌که شما یک مربی متخصص داشته باشید که مهارت کسب‌وکار شمارا به چالش بکشد، خواهید آموخت که کدام تصمیمات می‌تواند بی‌پروا باشد و کدام‌یک مبتنی بر تصمیمات مبتنی بر شواهد است. این بدان معنا نیست که مربیان تجاری می‌توانند به آینده نگاه کنند، اما آن‌ها می‌توانند تشخیص دهند که شما یک حرکت بالقوه خطرناک را از همه زوایا ارزیابی کرده‌اید یا خیر و سپس می‌توانید به‌موقع تصمیم بگیرید.

 

 

استراتژیک رهبری کنید

برخلاف آنچه بسیاری از تجار برجسته معتقدند، هیچ‌کس ابرمرد نیست. این بدان معناست که شما نمی‌توانید کارهای همه را برای جمع‌آوری ساعات بیشتری در طول روز ازآنچه در آن‌ها وجود دارد انجام دهید. مربی به شما کمک می‌کند تا مشخص کنید کدام جنبه از نقش رهبری شما بیشترین توجه را دارد و می‌تواند به شما تفویض کند. نظارت دقیق بر تمام معاملات در تجارت می‌تواند مهم باشد و گاهی اوقات نیاز به حفاری جزئیات دارد، اما راهنمایی استراتژیک ضروری است.

 

 

پیشنهاد ما مطالعه مقاله زیر است که در مورد اهمیت مربی کسب و کار با شما صحبت کرده ایم

اهمیت مربی کسب و کار

 

 

 

 

 

5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 1 =

جدیدترین پست ها:

لینک کوتاه
بیزینس کوچینگ چیست؟
0