مربی کسب و کار کیست آکادمی کسب و کار مواساتی | بیزینس کوچینگ

مربی کسب و کار کیست

مربی کسب و کار کسیت

 

مربی کسب و کار چیست

زمان مطالعه 5 دقیقه

 

 

 

مربی کسب و کار چیست یا کیست؟

بیزینس کوچ یا مربی کسب و کار فردی است که صاحب تخصص خاصی در کسب و کار است و همچنین تجربه کسب و کار را دارد و در نهایت با داشتن مهارت کوچینگ می توان به آن فرد گفت که مربی کسب و کار یا بصورت حرفه ای بیان کرد ” بیزینس کوچ حرفه ای”، بنا براین سه دلیل برای بیزینس کوچ بیان شد:

 

 

1- تخصص 

2- تجربه

3- مهارت کوچینگ

 

 

به بیان ساده، بیزینس کوچ ها یا همان مربیان کسب و کار فعالیت او این است که به‌طور عینی کسب و کار ما را مشاهده می‌کند که چه چیزی به شرکت یا کسب و کار ما آسیب می‌رساند و عمق چالش‌ها را ارزیابی می‌کنند و به صاحب کسب و کار کمک می‌کنند تا بر این مشکلات غلبه کند.

شرکت‌هایی مانند فیس‌بوک و گوگل می‌توانند به دلیل مشارکت یک مربی کسب و کار از رقبای خود بهتر عمل کنند.

در حالیکه مارک زاکربرگ برای موفقیت در کسب و کار از استیو جابز کمک می‌گرفت، لری پیج و سرگئی برین از گوگل برای موفقیت سازمان خود به توصیه‌های اریک اشمیت اعتماد کردند.

مطمئناً شما در حال حاضر دارای سطح خاصی از تخصص فنی در مورد شغل خود هستید. با این حال، شما نمی‌توانید همه کارها را انجام دهید. نیازهای اولیه متنوع است. از بازاریابی گرفته تا مدیریت فروش، دستیابی به موفقیت بدون راهنمایی و حمایت مربی کسب‌وکار نوپا دشوار است.

 

 

پیدا کردن مخاطب خاص

پیشنهاد ما مطالعه این مقاله هم است ” مربی کسب و کار چه کاری انجام می دهد “

 

 

 

 

 دلایلی برای استخدام بیزینس کوچ

 

مدتی است که قصد راه‌اندازی کسب و کار شخصی خود را دارید. شما پول و ساختار فیزیکی دارید، اما مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید. اینجاست که یک بیزینس کوچ می تواند وارد می‌شود.

 

یک مربی حرفه‌ای کسب و کار تمام تلاش خود را می‌کند تا شما را در انجام کارهای بزرگ ترغیب کند.

در نتیجه، شما به سرعت به اهداف موردنظر خود خواهید رسید، چه در کوتاه‌مدت و چه در بلندمدت.

بیزینس کوچ به شما کمک می‌کند تا استراتژی مشخصی داشته باشید و برنامه‌های تجاری خود را تنظیم کنید.

او همیشه به عنوان یک کاتالیزور، برنامه‌ریز و استراتژیست حضور دارد.

 

 

 

 

استخدام مربی کسب‌ و کار امروز استارتاپ شما را به سطح بعدی می‌رساند.

 

 

 

 

پس از شروع کسب و کار و با پیش‌ بینی اولیه کیفیت، تعداد محصولات و خدمات ارائه‌ شده و جمعیت مصرف‌ کنندگان در اختیار شما قرار دارد. با این حال، با تغییر جمعیت، جامعه و ویژگی‌ های مشتریان شما، این امر تغییر می‌کند.

به عنوان مثال، فرض کنید تأسیس یک کسب‌ و کار در جامعه‌ ای آغاز شد که اکثریت مردم آن کشاورزی بودند تولید آغاز می‌شود. درنتیجه، در همان جامعه، تقاضا برای محصولات یا خدمات خاصی از نظر کمی و کیفی تغییر می‌کند.

بنابراین، نیاز به گسترش یا تغییر استراتژی برای برآوردن خواسته‌های مصرف‌کننده ایجاد می‌شود.

خدمات کوچینگ کسب و کار  می‌تواند به شما در انتخاب بلندمدت مناسب برای کسب‌ و کار شما کمک کند.

به طور مشابه، برخی از چالش‌ها ممکن است با تغییر در سیاست‌های دولت، مسائل امنیتی، بحران اقتصادی و سایر مسائل از جمله مهاجرت به وجود آید.

در چنین شرایطی، داشتن یک مربی کسب و کار تازه‌کار در گوشه و کنار شما بسیار سودمند است. آنها شما را در مسیرهای جدید راهنمایی خواهند کرد.

با داشتن مهارت‌های حرفه‌ای، آنها به شما کمک می‌کنند نام تجاری خود را تغییر دهید و تجارت خود را در افق جدیدی گسترش دهید.

این ممکن است شامل تغییرات قابل‌توجهی باشد، اما کار باید پیشرفت کند. برخی از این چالش‌ها می‌تواند منجر به استخدام کارشناسان بیشتری شود یا از چالش‌های موجود خودداری کنند.

پیشنهاد ما مشاهد این کلیپ کوتاه است

 

 

 

 

فعالانه از رقبا یاد بگیرید

 

 

 

 

 

 

در ابتدای فعالیت خود، باید اهداف و مقاصدی را برای رسیدن به آن تعیین کرده باشید. اما گاهی اوقات این امر می‌تواند توسط عوامل انسانی اجتناب‌ناپذیر خنثی شود.

به‌عنوان مثال، شما ممکن است هدف خود را گسترش کسب‌ و کار خود برای استخدام افراد بیشتر یا بزرگ‌ترین کارفرما بعد از ده سال فعالیت خود قرار داده باشید.

یا می‌خواهید بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده یک کالا یا خدمات خاص باشید. همه این اهداف می‌توانند تحت تأثیر عوامل زیادی قرار گیرند.

اینها می‌تواند شامل نگرش‌های شخصی نسبت به کار شما یا این فکر باشد که به اهداف خود رسیده‌اید و دیگر نگران هیچ‌چیز نیستید.

بنابراین، کار روی خلبان خودکار خواهد بود. همچنین می‌تواند عواملی مانند بیماری، مشکلات حقوقی، بحران‌های خانوادگی و مسائل مربوط به تأمین اجتماعی وجود داشته باشد.

بنابراین، می‌توانید از مسیر خارج شوید. خوشبختانه یک بیزینس کوچ برای استارتاپ هنگامی‌که از مسیر خارج می‌شوید، شما را در مسیر بهتری قرار می‌دهد.

و وظیفه مربی این است که در کشتی باشد تا بتوانید مطمئن شوید که کار درستی را انجام می‌دهید. آیا احساس می‌کنید در تلاش برای راه‌اندازی استارتاپ خود گیر کرده‌اید؟ ما می توانیم به شما کمک کنیم پیشنهاد ما در دوره بیزینس کوچینگ پایه شرکت کنید.

 

5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − نه =

جدیدترین پست ها:

لینک کوتاه
بیزینس کوچینگ چیست؟
0