1 مربی بیزینس کوچینگ | آکادمی کسب و کار مواساتی | بیزینس کوچ

1 مربی بیزینس کوچینگ

بهره گیری از بیزنس کوچینگ در کسب و کار

 

مربی بیزینس کوچینگ، برخی از کارآفرینانی که می‌خواهند شرکت‌های خود را توسعه دهند و رشد خود را تسریع کنند، یک مربی کسب و کار یا به اصلاح بیزینس کوچ را استخدام می‌کنند تا به آنها در رسیدن به اهداف آنها کمک کند. این مربیان غالباً در کنار خود سال‌ها تجربه موفق و شکست در کارهای زیاد دارند و همین موضوعات و این تجارب به‌دست آمده در طی این سالیان می‌توانند به شما کمک کنند تجارت خود را به اوج خود برسانید.

 آیا ارزش وقت و هزینه را دارد؟ 

اگر می‌خواهید با یک مربی بیزینس کوچینگ قرار داد ببندید ، این نکته را از آکادمی مواساتی به خاطر بسپارید: بیزینس کوچ ارزش سرمایه‌گذاری را دارد. در زیر، 10 نکته طلایی که مدیران سازمان هریک یکی از بزرگ‌ترین مزایایی را که پس از استخدام یک مربی کسب و کار تجربه کرده‌اند و چرا آنها به دیگران پیشنهاد می‌دهند که همین کار را انجام دهند، به اشتراک گذاشته‌ایم.

 

1. به شما کمک می‌کنند نقاط کور را مشاهده کنید

مربیان تجاری خوبی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند نقاط کور خود را مشاهده کنید. ما به عنوان کارآفرین، غالباً وارد علف‌های هرز کار خود می‌شویم و دیدن جنگل درختان کار سختی است (به معنی پنهان بودن مسائل مهم برای رسیدن به اهداف سازمان). مربی کسب و کار نکات مفیدی را در مورد نام تجاری و فرآیندهای آن ارائه خواهد کرد که هرگز به آنها فکر نکرده بودیم. توصیه ما برای یافتن مربی تجاری: مشورت از کسانی که از خدمات
بیزینس کوچ استفاده کرده‌اند.

 

بیزینس کوچینگ با مواساتی

 

2. می‌تواند به عنوان قطب نمای شما عمل کند

یک بیزینس کوچ می‌تواند قطب نمای شما باشد تا مطمئن شوید که در مسیر درست حرکت می‌کنید. در طول سال‌ها، حتی تغییرات کوچک در جهت شما می‌تواند به نتایج چشمگیری بهتر منجر شود. به‌ راحتی درگیر کارهای روزانه خود می‌شوید. مربی کسب و کار به‌ عنوان یک شخص ثالث مهم عمل می‌کند تا به‌ طور مرتب حضور داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که شما در مستقیم‌ ترین مسیر به مقصد ایده آل خود هستید. این یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌های استخدام بیزینس کوچ هست. این مزیت استفاده از مربی کسب و کار بسیار در زندگی شخصی هم مؤثر واقع می‌شود.

پیشنهاد ما در اینجا دیدن این کلیپ است

3. به شما کمک میکند تا شکاف‌های دانش خود را پر کنید

اغلب، بزرگ‌ ترین مانع موفقیت این است که شما آنچه را نمی‌دانید هیچ‌ وقت هم نخواهید دانست. نمی‌ توانید مشکلی را در گوگل جستجو و حل کنید، که مطمئن نیستید چگونه آن را بیان کنید. یا بدتر اینکه، چگونه آن را پیش‌ بینی کنید. خیلی از کسب‌ و کارها در طی سالیان چند بار بر روی مربیان تجارت سرمایه‌ گذاری کرده‌اند و می‌ توانیم موفقیت زیادی را که مستقیماً به آنچه آنها به مدیران آموخته‌اند را مشاهده کنیم. من همیشه معتقد بودم که بهترین سرمایه‌ گذاری این است که روی خود سرمایه‌ گذاری کنید. مربیان تجاری شرکای پاسخگویی عالی برای کمک به اطمینان از یادگیری، رشد و توسعه هستند.

 

business coch

بیزینس کوچینگ

 

4. آنها محدودیت‌ های خود خواسته شما را باز خواهند کرد

خیلی از افراد که در طول دوران حرفه‌ای خود بیزینس کوچ داشته‌اند و آنها در کمک به شکستن موانعی که بر خود تحمیل کرده بودند بسیار عالی دیده بوده‌اند. بزرگ‌ترین طرفدار داشتن یک مجرای خروجی برای شنیدن و داشتن شخصی است که می‌تواند به شما کمک کند یک شرایط یا احساس را به شکلی متفکرانه پردازش کنید. ما زمان زیادی را صرف ساختن قفسی در اطراف خود به عنوان کارآفرینانی کاملاً خود خواسته می‌کنیم. آیا این قفس مناسب است. قفسی که وقتی “نه” می‌گوییم “بله” می‌گوید. استانداردهای ما را به خطر می‌ اندازد و سپس دیگران را مقصر می‌داند. داشتن مربی به شما کمک می‌کند تا قفس را ببینید و مهارت‌ها و ابزارهایی را برای مدیریت بهتر خود در اختیار شما قرار دهند.

 

5. آنها بینش بی‌ طرفی از شخص ثالث ارائه می‌ دهند

یکی از مزایای بهره گیری از بیزینس کوچینگ برای شما این است که به شما اجازه می‌دهد انتقادات سازنده‌ای را از شخصی دریافت کنید که لزوماً شما را نمی‌شناسد. اگر از همکاران، دوستان یا اعضای خانواده خود بپرسید که برای بهتر انجام دادن چه کاری باید انجام دهید، ممکن است نظرات آنها مغرضانه باشد و نقاط قوت و ضعف سازمان شما را درک نکند، جایی که شرکت شما با صنعت شما سازگار است، سبک مدیریت و رهبری شما، یا نحوه اداره مشاغل شما. با این حال، اگر از خدمات یک مربی کسب و کار یا همان بیزینس کوچ استفاده نمایید، آنگاه متوجه خواهید شد که خواسته‌ها، نیازها و اهداف شما چیست. آنها معمولا در زمینه خاصی تجربه دارند و آنرا در طول مسیر در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

 business coching movasati

 

6. آنها از شما هزینه می‌ گیرند

مربی کسب و کار شباهت زیادی به شخصی دارد که مسئولیتی را بر عهده می گیرد. مربی شما باعث می گردد که با چیزی روبرو شوید که گاهی از انجام آن هراس دارید. داشتن یک بیزینس کوچ واقعاً شما را مجبور خواهد کرد که با برخی از اعضای تیم گفتگوهای سخت و شدید داشته باشید که مدتها است که آنرا به تعویق می اندازید. او شما را مسئول می‌داند و چون برای صحبت با او پول می‌دهید، اگر به آنچه گفته‌اید که انجام دهید عمل نکنید احساس ناامیدی خواهید کرد. شما وقت بیشتری دارید تا بر روی به اشتراک گذاشتن ذهن و بهبود خود برای پیشرفت بیشتر تمرکز کنید. اگر در حال حاضر شما یک مربی تجاری اجرایی دارید، دیگر انزوا و تنهایی وجود ندارد و در نهایت به شما کمک می‌کند از هر مانعی عبور کنید.

 

7. آنها ذهن شما را به روی عادات و ایده‌های جدید باز می‌کنند

بیزینس کوچ، صرف‌ نظر از اینکه در چه سطحی از موفقیت هستید، این تمایل وجود دارد که در مسیر خود بمانید و عادات و الگوهایی را که برای دیگران مؤثر بوده است در نظر نگیرید. یک مربی کسب و کار قوی می‌تواند به افزایش آگاهی از روش‌ها و کلیدهای موفقیت که با افراد دیگر کار کرده است و ممکن است شبیه وضعیت خاص شما باشد، کمک کند. به طور مثال شما به عنوان یک وکیل دادگستری با یک مربی بازرگانی در زمینه فروش کار کرده‌اید تا جریان درآمد خود را بهبود بخشید. این کار باعث می‌شود تا بتوانید ایده‌های زیادی را جمع‌آوری کنید که هرگز به آنها فکر نکرده‌اید. در پایان روز، فعالیت در خارج از حوزه کاری خود می‌تواند بینش قدرتمندی را ارائه دهد که می‌توانید آن را در برنامه روزمره خود قرار دهید.

پیشنهاد ما مطالعه مقاله ” 6 مزیت داشتن بیزینس کوچ ” بیزینس کوچ چیست؟ 6 مزیت داشتن بیزینس کوچ برای یک کسب و کار

بیزینس کوچینگ

 

8. به شما کمک می‌کند تا بر چالش‌ها غلبه کرده و به اهداف برسید

این یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که می‌توانید برای خود انجام دهید. اگر می‌بینید که در حرفه خود در تلاش هستید و می‌خواهید فروش خود را افزایش دهید یا روابط تجاری خود را بهبود ببخشید، یک مربی کسب و کار یک سرمایه ارزشمند است. یکی از مزایای اصلی داشتن مربی یا بیزینس کوچ این است که به شما کمک می‌کند تا چالش‌ها را پیش ببرید و از طریق بینش آنها به اهداف شخصی برسید. اگر بخواهیم در مورد تجربه بیزینس کوچ و نحوه به‌کارگیری آن را در کسب‌ و کار با شما صحبت کنم می توان بگویم که مربی‌ای که خواهید داشت آینده شما است،و او توانسته است راهی را که شما مد نظر دارید را برود و حال شما می توانید با  با کاهش منحنی‌های یادگیری و جلوگیری از اشتباهاتی که در زندگی حرفه‌ای رشدتان سریع شود.
گاهی اوقات تمام آنچه شما نیاز دارید یک متخصص برای از میان برداشتن چیزی است که در تمام مدت جلوی شما بوده است.

 

9. آنها می‌توانند راه موفقیت شما را هموار کنند

استیو جابز یکبار گفت: “ما افراد باهوش را استخدام می‌کنیم تا آنها به ما بگویند چه کار کنیم.” اگر آموزش نباشد، در چه مواردی می‌تواند بیشتر اعمال شود؟ این فقط در مورد تجربه، مربی خوب یا الهام‌بخش نیست. هرچه فرد باهوش‌تر باشد می تواند قطعات را کنار هم قرار دهد و خود را برای رفتن به یک سفر آماده کند. با این حال، “هوش” در این مورد لزوماً فقط به ضریب هوشی فرد مربوط نمی‌شود، بلکه به شایستگی و دانش کلی وی در زمینه تخصص او هم مربوط می‌شود.

 

بیزینس کوچ

 

10. آنها شما را در مسیر درست قرار می‌دهند

یکی از بزرگ‌ترین مزایای داشتن کوچ کسب و کار یا (مربی) این است که به شما کمک می‌کند در مسیر خود باشید. راه‌ اندازی یک کسب و کار چالش‌ برانگیز است، به خصوص اگر شما یک استارتاپ هستید. خیلی ها از کسب و کارهای که بعد از زمانی که با کلی سرو صدا آغار به کار کرده اند و بعدی از مدتی بدون هیچ صدائی تعطیل شده اطلاعی ندارند، اما امروز فرصت‌هایی که پیش روی شما قرار می‌گیرد بسیار آسان است، و حال شما اختیار دارید که اگر نمی‌توانید همه کارها را به تنهایی انجام دهید و فکر می‌کنم که کارها سر وقت و به‌درستی انجام دهید این جا است که شخصی به شما کمک میکند تا به برنامه خود پایبند باشید و آن را اجرائی کنید، یک مربی کسب و کار دقیقاً همان متخصصی است که در بیزینس شما به آن نیاز دارید. کمک گرفتن از مربی کسب وکار برای کسانی که قصد دارند در رسیدن به اهداف خود مصمم باشند بسیار ضروری هست. اما اگر توان مالی برای استفاده از کوچ و کوچینگ ندارید، می‌توانید پیشنهاد ما در ابتدا آموزش بیزینس کوچینگ دوره راه اندازی کسب و کار است. است و پیشنهاد دوم ما استفاده از مشاوره های ساعتی یک بیزینس کوچ است تا خودتان را حداقل 10 مرحله بالاتر از مدیران معمولی قرار دهید و در کسب‌وکار خودتان پیشرفت کنید.

اگر این ویژگی‌ها و مزیت‌های استفاده از مربی کسب‌وکار برای شما جالب بود، پیشنهاد می‌کنیم حتماً مطالب دیگر در مورد بیزینس کوچ را هم مطالعه بفرمایید.

5/5
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =

جدیدترین پست ها:

لینک کوتاه
بیزینس کوچینگ چیست؟
0